• Ore Citizen BD0043-08B

Ore Citizen BD0043-08B

79.20€ 99.00€

  • Brendi: CITIZEN
  • Kodi i produktit: BD0043-08B
  • Gjendja: Out Of Stock

Etiketat: CITIZEN

Orë origjinale nga brendi i njohur botëror CITIZEN të punuara me dizajne të bukura dhe kualitet të lartë, ora vjen me kuti te veçantë bashkë me certifikaten e garancionit per 2 vite.

Shkruaj një vlerësim

Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni për ta vlerësuar