Bizhuteri Lee Cooper LC.B.01100.631

29.00

Kodi:
LC.B.01100.631

Porosite:

LEE COOPER Bizhuteri:

Bizhuteri origjinale nga brendi i njohur Londinez LEE COOPER - London.

E punuar me kualitet të lartë në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket).

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet