Ore Adora 14991381-01

79.90 56.00

Kodi:
14991381-01

Porosite:

ADORA:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur gjerman ADORA.

E punuar në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket).

Ora vjen me kuti origjinale dhe ka 2 Vite garancion.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet