Syze Jacques Lemans SG-008C

99.00

Kodi:
SG-008C

Porosite:

Syze dielli origjinale nga brendi i njohur botëror JACQUES LEMANS,

Kualiteti i lartë i xhamave si dhe punimi preciz i kornizes i bënë syzet Jacques Lemans tejet të rehatshme dhe të përshtatshme për vënje të gjatë pa shkaktuar lodhje apo irritim të syve.

Të gjitha syzet JACQUES LEMANS prodhohen me standarde të larta botërore dhe kan cilësi të lartë me UV-protection dhe POLARIZED ndërsa ofrohen me çmime të volitshme dhe promovuese.

Syzet vijn me kuti origjinale nga JACQUES LEMANS si dhe lecken për pastrim.

Për të i shikuar dhe provuar nga afër na vizitoni dyqanet tona duke klikuar këtu: www.ora-ks.com/dyqanet