Kulete Police PTO1068694-2-1

19.00

Kodi:
PTO1068694-2-1
Brendi:
Police

Porosite:

Kuletë per kartela e dizajnuar nga brendi i njohur italian POLICE

E punuar nga metali, origjinale me kualitet të lartë dhe standarde botërore

Të gjitha kuletat kan paketimin e vet të brenduar nga POLICE

 

Për të shikuar nga afër na vizitoni dyqanet tona në www.ora-ks.com/dyqanet