Syze Lee Cooper LC1003.C1

59.00

Kodi:
LC1003.C1

Porosite:

Syze dielli origjinale nga brendi i njohur anglez LEE COOPER

Kualiteti i lartë i xhamave si dhe punimi preciz i kornizes i bënë syzet Lee Cooper tejet të rehatshme dhe të përshtatshme për vënje të gjatë pa shkaktuar lodhje apo irritim të syve.

Të gjitha syzet LEE COOPER prodhohen me standarde të larta botërore dhe kan cilësi të lartë ndërsa ofrohen me çmime të volitshme dhe promovuese.

Syzet vijn me kuti origjinale nga LEE COOPER si dhe lecken për pastrim.

Për të i shikuar dhe provuar nga afër na vizitoni dyqanet tona duke klikuar këtu: www.ora-ks.com/dyqanet