Ore Gant GT001001

169.00 118.00

Kodi:
GT001001

Porosite:

GANT:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur amerikan GANT.

E punuar me kualitet të lartë në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket) dhe xham mineral.

Ora ka 2 Vite garancion. si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet