Ore Michael Kors MK2388

229.00 114.50

Kodi:
MK2388

Porosite:

MICHAEL KORS:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur amerikan MICHAEL KORS.

E punuar në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket).

Ora ka 2 Vite garancion, si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet