Ore Fossil ES3939

169.00 84.50

Kodi:
ES3939

Porosite:

FOSSIL:

Orë dore origjinale nga brendi i njohur amerikan FOSSIL.

E punuar në Stainless Steel (çelik që nuk ndryshket).

Ora ka 2 Vite garancion, si dhe kutinë bashk me certifikaten e garancionit internacional.

 

Për ta provuar dhe shikuar nga afër mund të na vizitoni në dyqanet tona.

http://ora-ks.com/dyqanet